World of Warcraft'ta Kimseyi Öldürmeden Level 90'a Ulaştı

World of Warcraft'ta Kimseyi Öldürmeden Level 90'a Ulaştı

Oyuncuların oynadıkları oyuna kendi yorumlarıyla yeni zorluklar katmaları ve bunu aşmaya çalışmaları her zaman için ilgi çekici olmuştur. Bu haberimizde de buna benzer bir durum söz konusu...

Irenic the Patient isimli World of Warcraft oyuncusu son çıkan ek paket Mists of Pandaria'ya da Tauren Druid karakterini 90. level'a kadar çıkarmayı başardı. Yalnız haberin ilginç olan kısmı; bunu oyun içinde tek bir karakteri öldürmeden başarmış olması.

Irenic oyuna başladığından bu yana level 1 başlangıç setini hiç değiştirmedi. Tek bir canlıya dahi zarar vermemiş olan Irenic'in oyundaki diğer istatistikleriyse:

* 0 yaratık öldürmek
* Item level: 0
* Level 90'a ulaşmak için mecburi olarak sadece 1 görev yaptı ama onda da herhangi bir tecrübe puanı kazanmadı.

"Mists oft Pandaria, görev yapmadan ve öldürmeden zaman geçirmek için tasarlanmamış. Ben de tüm zamanımı arkeolojiyle geçirdim." sözleriyle karakterini nasıl geliştirdiğini anlatan Irenic'in oyunda kullandığı diğer ve asıl ana karakteri 86. level'da olan Konijnen isimli Goblin Fury Warrior. Level 90 Druid'e göre daha zıt bir karakter sergileyen Konjinen, oyunun savaşçı yapısına daha uygun bir profil çiziyor. 

Oyuncuların bu tarz denemeleri diğer oyuncular tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Anlaşılan Irenic zor gözüken bir işin altından başarıyla kalkmayı başardı. Bakalım sırada hangi oyuncu, hangi oyun için nasıl bir denemede bulunacak?

YORUMLAR