World Of Warcraft Yeni Yaması 5.4 Siege Of Orgrimmar Geliyor

World Of Warcraft Yeni Yaması 5.4 Siege Of Orgrimmar Geliyor

Blizzard, geçtiğimiz günlerde World of Warcraft'ın yeni yaması 5.4 Siege Of Orgrimmar'ın 27 Ağustos'da çıkarılacağını açıkladı.

Çıktığı günden bu yana dünyanın en çok oynanan online oyunu olan World Of Warcraft'ın yeni yamasında oyuncular Horde lideri Garrosh Hellscream'a karşı savaşacaklar. Horde'ların evi olarak gördüğü Orgrimmar şehrinde bulunan bosslara karşı oyuncular epey ter dökecek. Yeni yamanın testleri şuan devam etmekte. Test sunucularına giriş yaparak sizde yeni özellikleri ve yeni boss savaşlarını deneyebilirsiniz.

Yeni yamada göze çarpan en büyük yenilik, bildiğimiz 10 ve 25 kişilik raid sistemine eklenen Flexible raidler. Flexible raidlere 10 - 25 kişi arası oyuncu sayısı ile girebilmek mümkün. Blizzard yeni raid sistemini bir süredir sorun yaşadığı 10 ve 25 kişilik raidlere çözüm olarak getiriyor. 25 kişilik bir kadro ile düzenli raid yapmanın zor olduğunu düşünen birçok oyuncu 10 kişilik raid sistemine geçse de, 10 kişilik raid kadrolarında bir kişinin gelmemesi raidleri erteleyebiliyordu. Yeni raid sisteminde bu sorunu ortadan kaldırmayı planlayan Blizzard, her türlü oyuncu için uygun raid sistemi barındıracak.

Türk oyuncuların ilgisini gün geçtikte kaybeden World of Warcraft'ta, Türkiye'yi dünya çapında temsil eden tek birlik şuan için CATASTROPHE. Benimde oyuncusu olduğum CATASTROPHE oyun topluluğu uzun yıllardır Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmekte. Şuan aktif olan 5.3 yamasındaki Throne Of Thunder raidinde yarışı dünyanın en iyi 20 topluluğu arasında tamamlayan CATASTROPHE'un hedefleri yine aynı şekilde devam etmektedir. 25 kişilik raidlerde boy gösteren birlik şuan test sunucularında yeni bossları deneyerek gelecek olan yamaya hazırlanıyor.

Blizzard uzun süredir oyuncu kaybeden World Of Warcraft için, elinden geleni yapsada bu kaybın önüne bir türlü geçemiyor. Bakalım bu yeni yama ile birlikte bu düşüşün önüne geçebilecekmi?

Blizzard'ın yeni yama için yayınladığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Yeni Ödeme Sistemini Test Ediyor

YORUMLAR