Wunderlist Masaüstü Uygulamasıyla İddialı Bir Çıkış Yaptı

Wunderlist Masaüstü Uygulamasıyla İddialı Bir Çıkış Yaptı

Sevilen liste oluşturma uygulaması Wunderlist artık masaüstü bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamaya sahip. Geçtiğimiz Eylül ayında gerek Windows Phone, gerek Windows 8.1 için uygulamalarını güncelleyen Wunderlist ekibi bundan böyle bulut tabanlı senkronizasyon sağlayan hizmetlerini masaüstü programı olarak da sunacak. Windows 7 işletim sistemi kullananlar için bu seçenek zorunluyken Windows 8 sevip klasik uygulamalardan hoşlananlar için güzel bir alternatif mevcut.

Masaüstü için hazırlanan Wunderlist Windows ile mobil cihazınızın etkileşimini ciddi ölçüde artırıyor. Bundan böyle bilgisayarınızdan yazmayı tercih edeceğiniz listeleri anında mobil cihazınızda görüntüleyebileceksiniz. Eskiden mobil cihazınızla yazı yazma zorunluluğu olduğu için çoğu kullanıcının bu hizmeti etkin kullanmaktan üşeniyor olması olası.

Wunderlist, Berlin'li bir grubun hazırladı bir uygulama. Kısa bir süre içerisinde parlayan ve Android ile iOS'taki başarısından sonra Windows Phone kullanıcılarına da sunulan uygulama halkanın eksik yanını yakalayıp bilgisayar üzerinden de kullanılabilecek olan yeni programıyla kullanım alanını oldukça genişletecektir.

Dropbox Carousel'in iPad ve Web Versiyonları Çıktı

YORUMLAR