Xbox 720 Tanıtımı Çok Yakında

Microsoft'un Xbox 720 tanıtımını çok yakın bir zamanda yapması bekleniyor

Xbox 720 Tanıtımı Çok Yakında

Microsoft'un geliştirmekte olduğu yeni nesil oyun konsolu Xbox 720'nin çıkış tarihine yönelik kuvvetli bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia Xbox 720 üzerinde çalıştığı söylenen bir kişiye ait olması bakımından kuvvetli olarak nitelendirilmekte. Kaynağın belittiğine göre Xbox 720 26 Nisan tarihinde PlayStation 4'te olduğu gibi özel bir panel ile tanıtılacak.

Geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtılan PlayStation 4 bu erken hareketiyle yeni nesil konsol savaşlarına bir adım önde başlamıştı. Üstelik, tanıtım panelinde çok sayıda oyunun tanıtımlarına da yer verilerek PlayStation 4'ün donanımın gücü sergilenmişti. Panelde cihazın kendisinin gösterilmemesi haricinde Sony gayet başarılı bir iş çıkarmıştı.

Yeni Xbox'ın tanıtımında nelere yer verileceği hakkında henüz bir bilgi yok; ama rakibinin gölgesinde kalmamak için konsolun gücünü sergileyecek oyun tanıtımlarının panelde yer alacağı tahmin edilebilir. Microsoft, Xbox 720'yi görsel olarak sergileyerek cihazın tasarımına da yer verirse panel geç gerçekleşmesine rağmen oyun severlerin memnuniyetini arttırabilir.

PlayStation 4'ün fiyatı hakkındaki resmi açıklamalar burada

YORUMLAR