Xbox 720'nin İsmi Xbox Fusion Olabilir

Xbox 720'nin İsmi Xbox Fusion Olabilir

Microsoft'un yeni nesil Xbox konsolu için takvimimizi 21 Mayıs'a ayarladık. O tarihte resmi duyurusuna kavuşacak Xbox hakkında ilk detayları görebileceğiz. Ancak o tarihe kadar yeni nesil konsolun detayları ve ismiyle ilgili söylentilerin ardı arkası kesilmeyeceğe benziyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Xbox'ın Yeni İsmi Xbox Infinity Olabilir haberinde (haberin de isminden anlayabileceğiniz üzere) yeni nesil Xbox'ın isminin Xbox Infinity olabileceğini söylemiştik. Ancak bugün ortaya çıkan bir başka detay, yeni nesil konsolun Xbox Fusion adıyla gelebileceğini kulağımıza fısıldadı.

Xbox 360'ın devamı olması sebebiyle herkesin Xbox 720 adını verdiği yeni nesil oyun konsolunun gerçek ismi ne olacak hala belirsiz. Fakat Xbox Fusion isminin gerçek isim olabileceği yönündeki iddiaları destekleyen bir takım kanıtlar ortada:

"XboxFusion.com, XboxFusion.co.uk ve XboxFusion.biz" gibi Xbox Fusion ismini içerisinde barındıran alan adları satın alındı. Üstelik bu sayfaların hepsi sizi resmi Xbox sayfasına yönlendiriyor. Bu sitelerden birine girdiğiniz anda karşınıza çıkacak sayfa şu şekilde:

Bu sayfa yönlendirmesi Xbox 720'nin asıl isminin Xbox Fusion olabileceğine dair en büyük kanıt niteliğinde. Ancak 21 Mayıs'taki resmi duyuruya kadar bu konu hakkında bir açıklama duyamayacağız.

21 Mayıs'taki gelişmeleri öğrenmek için o güne özel içeriklerimizi ve videolarımızı kaçırmayın!

Gears of War Judgment - İnceleme

YORUMLAR