XBOX Music Web Sürümü Yayında

XBOX Music Web Sürümü Yayında

Microsoft’un XBOX Music servisinin web sürümünü kullanıma açacağını sizlere aktarmıştık. Geçtiğimiz hafta çıkan söylentiler doğru çıktı ve yenilenen web oynatıcısı bugün itibari ile web tarayıcılarımıza giriş yaptı.

XBOX Music uygulaması Windows, Windows Phone ve XBOX oyun konsolunun ardından artık web tarayıcılarımızda da yer alacak. Oynatma listelerimizi bu platformlar arasında eşitleme desteği sunan XBOX Music servisine XBOX Music Pass aboneleri erişebiliyor. Ayrıca 30 gün süreli ücretsiz deneme süresinin ardından aylık 9.99 dolar abonelik ücreti ödeyerek servisten yararlanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ülkemizde hala erişilemeyen Spotify’ a yanıt niteliğinde hazırlanan XBOX Music web servisi, Windows 8 uygulamasındaki gibi arama fonksiyonu ve müzik koleksiyonuna erişim ve oynatma listesi yönetme imkanı sunuyor.

Şu anda PC’lerden, tabletlerden, XBOX 360 oyun konsolundan, telefonlardan ve web üzerinden kullanılabilen XBOX Music’in yakın zamanda iOS ve Android platformuna da gelmesi bekleniyor. Ücretsiz kullanımda reklam destekli oynatma listesi, 30 günlük test süresinin ardından ayda 10 saatlik müzik dinleme kısıtlamaları ile gelen XBOX Music’in web sürümü şu an için ülkemizde erişilebilir değil.

BlueStacks GamePop Mini Oyun Konsolunu Duyurdu

YORUMLAR