Xbox One S Türkiye'de Satışa Sunuldu, İşte Tüm Ayrıntılar!

Xbox One S Türkiye'de Satışa Sunuldu, İşte Tüm Ayrıntılar!

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox One’ın daha ince, zarif tasarımlı sürümü Xbox One S Türkiye'de satışa sunuldu. Kullanıcılara 4K video desteği sunacağı bilinen konsolun daha önce çıkış tarihi ve fiyatı resmi olarak açıklanmıştı. Şimdi ise Türkiye'de resmi olarak ön siparişe açıldı.

Xbox 360 klasikleri dahil en iyi oyunları yüzde 40 daha küçük bir konsolda oynamamıza imkan veren, dahili güç kaynağı ve 2 TB dahili depolama alanı ile Xbox One S bugüne kadarki en gelişmiş Xbox konsolu olarak lanse ediliyor. Bunun yanında Gears of War 4 ve Forza Horizon 3 gibi oyunlarda daha zengin, daha parlak renklerin keyfini çıkarımamızı sağlayan, açık renkler ile koyu renkler arasında daha yüksek kontrast oranı sağlayan Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme teknolojisi, oyunlarınızın gerçek görsel derinliğini ortaya çıkarıyor.

Xbox One S'de 4K Ultra HD Keyfi

Standart HD kalitesinin dört katı çözünürlük sağlayan 4k Ultra HD ise Xbox One S'in en önemli özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Mümkün olan en net ve en gerçekçi videoları sağlayacak olan bu özellik, 4k içerikleri Netflix ve Amazon Video ile çevrimiçi yürütmeye ve Ultra HD Blu-ray filmleri Yüksek Dinamik Aralıklı Görüntüleme ile göz alıcı görsel kalitede izlemeye olanak tanıyor.

Xbox kablosuz oyun kumandası da her zamanki konfora sahip olacak. 5.5 metre kablosuz kapsama alanına sahip olacak oyun kumandası, Bluetooth teknolojisi ile Windows 10 PC'ler, tabletler ve telefonlar üzerinde en sevdiğiniz oyunları oynamanızı sağlayacak.

İlk olarak E3 2016'da tanıtılan cihaz 399 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Türkiye'de ise 1.899 TL'ye satılacak. 

Xbox One S'in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti

Xbox One S'in Gears of War 4 Temalı Versiyonu Duyuruldu


YORUMLAR