Xbox One S'in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti

Xbox One S'in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Resmileşti

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox One’ın daha ince, zarif tasarımlı sürümü Xbox One S, çok yakında bekleyenleriyle buluşacak. 4K video desteği sunacağı belirtilen konsolun çıkış tarihinin yanı sıra fiyatı da resmi olarak açıklandı.

Xbox One’a göre tasarımsal ve donanımsal olarak ufak gelişmeler içeren, 2017’de geleceğe söylenen Project Scorpio kadar da güçlü olmayan Xbox One S’in ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne olacağı belli oldu.
Şu anda Microsoft Store üzerinden ön siparişe açılan Xbox One S’in 2TB sürümünün 399 dolar fiyat etiketine sahip olduğu ve 2 Ağustos’ta – ki bu tarih Microsoft’un Windows 10 yıldönümü güncellemesi için verdiği tarihle çakışıyor – çıkış yapacağını görüyoruz.

4K HDR video desteği sayesinde Netflix gibi çevrimiçi platformlardaki Ultra HD kalitedeki film ve dizilerinin yanında UHD Blu-ray filmleri sorunsuzca izlettirecek olan Xbox One S’in kutu içeriğinde 2TB sabit sürücülü Xbox One S, 3.5mm kulaklık girişli Xbox Kablosuz Kontrolör, konsol standı, HDMI kablosu, AC güç kablosuz ve 14 gün geçerli Xbox Live Gold kodu yer alıyor.

Xbox One S'in Gears of War 4 Temalı Versiyonu Duyuruldu

YORUMLAR