Xbox One S'in Gears of War 4 Temalı Versiyonu Duyuruldu

Xbox One S'in Gears of War 4 Temalı Versiyonu Duyuruldu

14-16 Haziran tarihleri arasında düzenlenen oyun ve eğlence fuarı E3 2016'da Microsoft, Xbox One konsolunun güncellenmiş hali olan Xbox One S'i tanıtmıştı. Hem donanım hem de tasarım olarak güncellenen konsolun Gears of War 4 temalı bir versiyonu da duyuruldu.

Xbox One S'in Gears of War 4 temalı versiyonu görselden de görülebileceği üzere kan kırmızısı bir renge sahip. Konsolun üzerindeki kan efektleri ve kuru kafalar da oldukça etkileyici bir görünüm elde edilmesini sağlamış. Ayrıca bu ürün, Xbox One S'in ilk özel versiyonu olacak.

Bu özel konsol 2 TB boyutunda bir depolama alanına sahip olurken, satın alanlara aynı zamanda bir kod verilecek. Verilen kod ile oyuncular 11 Ekim tarihinde çıkış yapacak olan Gears of War 4'ü indirebilecekler. Bu kod sayesinde oyuncular Xbox Play Anywhere sistemi aracılığıyla oyunun Windows 10 sürümüne de erişim sağlayabilecekler.

Xbox One S'in ABD'deki normal satış fiyatı 299$ iken, bu gördüğünüz Gears of War 4 temalı versiyon 499$'dan satılacak. Bu özel sürümün kontrolcü kolları ise 75$ fiyat ile 13 Eylül'den itibaren satışa sunulacak. Xbox One S'in oldukça etkileyici görünen bu sürümünün ön siparişleri şimdiden alınmaya başlandı.

Gears of War 4'ün Yeni Bir Kısa Videosu Yayınlandı

YORUMLAR