Xbox One ve Xbox 360 İçin Goat Simulator Yolda

Xbox One ve Xbox 360 İçin Goat Simulator Yolda

Sizi bir keçi olarak nitelendirebileceğimiz, oyuncusuna şehri talan etme imkanı sağlayan Goat Simulator oyununun Xbox One ve Xbox 360 versiyonu geliştiriliyor.

Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen ve ilk olarak 1 Nisan 2014 tarihinde Windows için piyasaya sunulan Goat Simulator oyunu oldukça fazla beğenildi. Kurallara aykırı bir halinden dolayı oyun, platformdan platforma atlayarak büyük bir başarı kaydetti. Şu anda Android, Linux, Mac, iOS ve Windows olmak üzere toplam 5 platformda sorunsuz oynayabilen bu oyun çok yakında Xbox One ve Xbox 360 için de yayınlanacak.

Goat Simulator oyununun Xbox 360 ve Xbox One sürümleri dinozorların mekanı Jurassic Park'ta geçecek. Coffee Stain Studios, geliştirdikleri oyunun yeni sürümü için 40 saniyelik bir video yayınladı. Bu video Jurassic Park'ın nasıl bir yer olduğu hakkında ufak ipucu veriyor. RPG türü kapsamında olan oyun Xbox sürümüyle daha bir sevilecek gibi. Çünkü videodan da gördüğünüz üzere keçimiz duyduğu seslerden pek hoşlanmışa benzemiyor.

Xbox One ve Xbox 360 için Goat Simulator 2015 Nisan ayının ortasına doğru yayınlanabilir.

Goat Simulator oyununun Xbox sürümü tanıtım videosu:

 

Windows 10 Kullanıcısına Xbox Live Bedava

Akıllı Telefonlarınızın Performansını Test Edebileceğiniz Oyunlar

Goat Simulator oyununu indirmek ister misiniz?

YORUMLAR