Xbox One X'in Project Scorpio Adlı Özel Versiyonu Geliyor

Xbox One X'in Project Scorpio Adlı Özel Versiyonu Geliyor

Sony PlayStation 4 Pro konsolunun rakibi olan Xbox One X'in, Project Scorpio olarak adlandırılan özel bir versiyonu geliştiriliyor. Bu yeni versiyonla ilgili bazı detaylar ve görüntüler ortaya çıktı.

Microsoft'un Xbox One X konsolu uzun bir süre boyunca Project Scorpio kod adıyla biliniyordu. Piyasaya çıktıktan sonra Xbox One X ismini alan bu yeni oyun konsolunda Project Scorpio ismini yaşatan özel bir versiyon geliştiriliyor. Bu haber Saturn ve MediaMarkt gibi Alman perakendecilerin sitelerinde Xbox One X Project Scorpio'yu listelemeleriyle ortaya çıktı.

Tamamen siyah renkte hazırlanmış olan bu özel sürümün üzerinde yeşil renklerle Project Scorpio yazıldığı görülüyor. 1TB kapasiteye sahip olacağı düşünülen konsol hakkında henüz başka bir bilgi bulunmuyor. 

Xbox One X'in ise 7 Kasım tarihinde tüm dünyada eş zamanlı olarak satışa sunulacağını da hatırlatmış olalım. Amerika fiyatı 499$ olan konsolun ülkemizdeki satış fiyatı ise henüz açıklanmadı. Xbox One X ve Project Scorpio adlı özel sürümüyle ilgili daha detaylı bilgileri ilerleyen günlerde düzenlenecek olan Gamescom oyun fuarında görebiliriz.

Xbox One X Tanıtıldı! İşte Özellikleri

YORUMLAR