Xiaomi Mi 5'in Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Xiaomi Mi 5'in Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Çin Halk Cumhuriyeti’nde kurulan ve hizmet veren başarılı teknoloji şirketi Xiaomi, yeni amiral telefonu Mi 5'i tanıtacağı tarihi kesin olarak açıkladı.

Ürettiği fiyat ve performans ürünü telefonlarıyla tanınan Xiaomi, her yeni modelini binlerce adet satmayı başararak popüler telefon şirketleri listesine girmişti. Dünyanın en iyi telefon markası olma yolunda ilerleyen Çinli Xiaomi, merakla beklenen yeni telefonunu önümüzdeki ay tanıtacak.

Xiaomi, amiral telefonu Mi 5'i tanıtacağı basın toplantısı gününü 24 Şubat 2016 olarak belirledi. Yani yaklaşık olarak 4 hafta sonra teknik özelliklerinden dolayı çok performanslı olacağını düşündüğümüz Xiaomi Mi 5'i canlı olarak görebileceğiz. Toplantı gününe katılacaklar için hazırlanan davetiyeler ise çoktan tükenmiş durumda. Yani 24 Şubat tarihinde Çin’de hazırlanan toplantı salonunda yetkilileri büyük bir kalabalık bekliyor olacak.

Mi 5, Xiaomi'nin bugüne kadar üretmiş olduğu en yüksek performansa sahip ürünü olacak. Mi 5'in Snapdragon 810 işlemcisi, 4 GB RAM'i ve 5.2 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunuyor.

Merakla Beklenen Xiaomi Mi 5'in Tüm Resimleri ve Özellikleri Paylaşıldı

Xiaomi Redmi Note 3 Snapdragon Sürümü Tanıtıldı

YORUMLAR