Xiaomi Mi 8'in Yeni Görselleri ve Animoji Özelliği Görüntülendi

Xiaomi Mi 8 Animoji

Çinli akıllı telefon devi Xiaomi tarafından geliştirilen ve yakın zaman sonra piyasaya sürülecek olan Xiaomi Mi 8 için yeni detaylar ortaya çıktı. Sızdırılan tanıtım broşüründe Mi 8’e dair yeni görüntüler ve Animoji özelliği görüntülendi.

31 Mayıs itibarıyla resmi olarak tanıtılacak Xiaomi Mi 8’in birçok yeni özellikle birlikte kullanıcılarıyla buluşacağı biliniyordu. Bugün sızan bilgilerdeyse Çinli üreticinin iPhone X ile birlikte ortaya çıkan ve eylül ayında Samsung Galaxy S9’da da yer verilen Animoji özelliğini kullanacağı söylenenler arasında yerini aldı.

Bir başka sızıntıdaysa Xiaomi Mi 8’e ait olduğu söylenen fotoğraflar gözler önüne serildi. Ele geçirilen tanıtım broşüründe, telefonun kullanacağı çift kamera sistemi açıkça görünürken, çentikli tasarım dikkatleri çekti. Xiaomi Mi Mix 2S’in kameralarını andıran Xiaomi Mi 8’in kamerasının, yine Sony IMX363 sensör kullanabileceği iddiaları konuşulmaya başlandı.

Xiaomi markasının yeni amiral gemisi olması beklenen telefonun Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 845 işlemci kullanması beklenirken, işlemciyle birlikte Quick Charge 4.0 özelliğini de barındıracağı dile getirildi. İşlemci ve hızlı şarj detaylarının yanı sıra yeni telefonun Xiaomi tarafından geliştirilen MIUI 10 ara yüzüyle geleceği ve kullanıcılarına yeni bir deneyim vaat edeceği ifade edildi.

Xiaomi Mi 8 Özellikler

Xiaomi Mi 8 çentik