Xiaomi Mi Max 2S'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Çerçevesiz ekranlı akıllı telefonların ilk modellerinden olan Mi Mix'in yeni üyesinin tanıtım tarihi belli oldu. Tanıtım olarak MWC 2018'i tercih etmeyen Xiaomi, kullanıcılara bomba bir cihaz sunacak gibi gözüküyor.

Mi Mix 2 ile tüm dünyada büyük bir etki yaratan Xiaomi, Mi Mix 3 yerine 2S'i tercih edeceğini açıklamıştı. Bugün ise cihazın AnTuTu sonucuyla birlikte tanıtım tarihini paylaşan Çinli şirket, bu model üzerinde çok çalıştıklarını ve bu anlamda çok şey beklediklerini ifade etmişti.

Tanıtım tarihi olarak MWC 2018'i tercih etmeyen ve ortalama bir ay bekleyen Xiaomi, Mi Mix 2S için 27 Mart tarihini belirlemiş. Bunu Twitter üzerinden duyuran Xiaomi, cihazın AnTuTu'dan 273.741 puan aldığını da vurguluyor. Açıkcası bu sayı, Mi Mix 2S'in nasıl bir performans sunacağını da anlatmaya yetiyor.

Xiaomi Mi Mix 2S Teknik Özellikleri

18:9 formatlı FHD+ 6 inç ekran bulunduran cihazda Snapdragon 845 yonga seti yer alıyor. 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip olacağı söylenen Mi Mix 2S kameralarıyla da kullanıcıları cezbedecek gibi gözüküyor. Ayrıca cihazda MIUI 9 arayüzü kurulu Android 8.0 Oreo bulunacak.

Peki ya siz Xiaomi Mi Mix 2S hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

YORUMLAR