Xiaomi Mi MIX Konsept Tasarımı Gerçeğe Dönüşüyor

Xiaomi Mi MIX Konsept Tasarımı Gerçeğe Dönüşüyor

Xiaomi, Pekin’de yaptığı etkinlikte Mi Note 2’yi tanıttı ancak etkinliğe damgasını vuran cihaz Xiaomi’nin konsept tasarımı Mi MIX damgasını vurdu. Xiaomi Mi MIX bir konsept tasarım olarak tanıtılsa da piyasaya çıkacak ve yakında satışa sunulacak.

Xiaomi Mi MIX, Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın yaratıcı çizgilerini taşıyor. Tamamen yekpare seramik gövde üzerinde üretilmiş olan Xiaomi Mi MIX 6.4 inçlik kenarsız gövdeye sahip ve ekranı bu gövdenin yüzde 91.3’ünü kaplıyor. Bu oranlar telefonun ekranının yaklaşık 5.7 inç kullanım alanına sahip olacağını işaret ediyor.

Xiaomi Mi MIX Teknik Özellikleri

5MP ön ve 16MP arka kameraya sahip olan Xiaomi Mi MIX, yüksek performanslı bir tablet olarak piyasaya çıkacak. 2.35 Mhz çekirdek hızında Snapdragon 821 işlemciye sahip olan cihaz 4GB ve 6GB dahili belleğe sahip iki farklı modelle gelecek. Xiaomi Mi MIX 128 GB ve 256GB dahili bellek seçeneği de sunuyor. MIUI 8 arayüzüne sahip olacağı da açıklanan Xiaomi’nin bu yeni amiral gemileri farklı 2 model için farklı fiyat etiketlerine sahip.

Xiaomi Mi MIX Fiyatı

4GB RAM ve 128GB dahili belleğe sahip olan Xiaomi Mi MIX modeli, 516 dolar fiyat etiketiyle piyasaya açılacak. Bir üst modeli olan 6GB RAM ve 256 GB belleğe sahip olan Mi MIX ise 590 dolardan satılacak. Ancak bu sürümün 18 karat altın kaplama olacağını da hatırlatmak isteriz. 

Xiaomi Mi Max Tanıtıldı

Xiaomi Mi 5s İnternete Sızdırıldı

YORUMLAR