Xiaomi Mi4i Artık İnternet Üzerinden Kolayca Satın Alınabilecek

Xiaomi Mi4i Artık İnternet Üzerinden Kolayca Satın Alınabilecek

Xiaomi’nin satış rekorları kıran Mi4i modeli artık Xiaomi’nin kurumsal sayfalarından da kayıt gerektirmeden sipariş edilebilecek. Flipkart, Amazon ve Snapdeal e-ticaret siteleri de Xiaomi Mi4i satmaya başlayacaklar.

Hindistan’da 12.900 Rupi (535 TL) fiyatla satılan Xiaomi Mi4i’nin “i” harfi “India” yani Hindistan’ı temsil ediyor. İlk olarak Hindistan pazarı için satışa sunulan Xiaomi Mi4i çok yakında kendi kurumsal sayfası olan Mi.Com adresinden de kayıt gerektirmeden satışa sunularak pazar payını artırmayı deneyecek.

Xiaomi Mi4i şu an için Asya bölgesinde en ucuz Android işletim sistemine sahip telefonlardan biri. Xiaomi Mi4i 1080p görüntü kalitesi, Qualcomm Snapdragon 615 - 64 bit çekirdeği, 2 GB RAM’ı, 13 MP Sony kamerası ve 3120mAh bataryası ile fiyat / performans oranlamasında son derece başarılı bir cihaz.

Xiaomi Mi4i Amazon üzerinden de satışa sunulacak. Türkiye’de bazı elektronik e-ticaret firmaları için bunun bir fırsata dönüşmesi mümkün, çünkü yaklaşık 535 TL bedelli bu standartlara sahip bir Android cihaz, iyi pazarlanırsa gayet başarılı satışlar yakalanabilir.

Xiaomi’nin web sitesinde çok yakında konuyla ilgili detaylar yayınlanacak. 

Xiaomi Artık Akıllı Ayakkabı da Üretecek!

Xiaomi’den 200 Dolara Amiral Gemisi: Mi4i

YORUMLAR