Xiaomi'nin AirPods Benzeri Kulaklığı Yalnızca 4 Dk'da Yok Sattı

Geçtiğimiz günlerde Çinli üretici Xiaomi tarafından tanıtılan ve AirPods benzerliğiyle dikkat çeken Xiaomi Mi AirDots Pro, dün gece satışa çıktı. Yalnızca 4 dakika içerisinde stokları tüketen Bluetooth kulaklık özellikle fiyatıyla cezbediyor.

7nm neodimyum demir bor manyetik ve ayrıca titanyum kaplı hoparlör ünitesiyle kullanıcılara sunulan Xiaomi Mi AirDots Pro, Çinli kullanıcıların yoğun ilgisini çekti. Dün akşam saatlerinde satışa başlayan ve internete özel 399 Yuan (59 Dolar) fiyat belirleyen Xiaomi, ürün stoklarının 4 dakika dolmadan bitirdiklerini açıkladı. 

Mi Airdots xiaomi

Xiaomi Mi AirDots Pro'nun ikinci parti satışları için 15 Ocak gününü hedef gösteren Çinli üretici, kulaklığın yine büyük bir ilgi göreceğini düşünüyor. Müzik senkronizasyonu ve çağrılar için yeni deneyim oluşturduğuna inanılan kulaklığın müzikal sihri sayesinde bu anlamda hayal gücünün ötesinde olduğu ifade edildi.

Apple’ın AirPods'u gibi müzik, çağrı ve sesli asistanları etkinleştirmek için dokunmatik kontrol sağlayan Bluetooth kulaklık, ANC aktif gürültü engelleme özelliği ile birlikte dış dünyayla olan iletişiminizi adeta kesebiliyor. Ek olarak Xiaomi Mi AirDots Pro'nun ses restorasyonu ve enstrümantal ayırma açısından mükemmel bir performansa sahip olduğu dile getiriliyor.