Xiaomi Redmi 3'ün Gerçek Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Xiaomi Redmi 3'ün Gerçek Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Son dönemde adından oldukça sıklıkla söz ettiren Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, 2016 yılında piyasa sürmeye hazırlandığı telefonlarını geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Xiaomi cihazları için çalışmaya devam ederken, bazı sızıntı kaynakları Redmi 3'ün fotoğraflarını ele geçirdi bile.

Geçtiğimiz günlerde haberini yayınladığımız Xiaomi Mi 5'in kesinleşmesinden sonra bu sefer de merakla beklenen Redmi 3 hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Yukarıda fotoğraflarını da gördüğünüz Xiaomi Redmi 3, 8.5 mm inceliğinde ve 143 gram ağırlığında olacak. Xiaomi Redmi 3'ün işlemcisinde ise 1.5 Ghz hızında çalışabilen 8 çekirdekli henüz bilinmeyen yeni bir modeli tercih etmiş. Telefonda ayrıca 16 GB ROM ve 2 GB RAM bulunuyor. Android 5.1.1 Lollipop işletim sistemiyle kullanıcılarına ulaşacak olan Redmi 3, 4G LTE iletişim kapasitesini de destekliyor. Üretici, fotoğraf çekmeyi sevenler için de Redmi 3'e 8MP arka ve 5 MP ön kamerayı koymayı ihmal etmemiş.

Xiaomi Redmi 3, teknik özellikleri bakımından diğer ürünlere oranla oldukça aşağılarda kalıyor. Henüz bu konular açıklanmadı ama telefonun giriş seviyesi olarak tasarlandığı için fiyatının da çok fazla olmayacağını düşünüyoruz.

Merakla Beklenen Xiaomi Mi 5'in Tüm Resimleri ve Özellikleri Paylaşıldı

5.5 inçlik Dev Xiaomi Redmi Note 3 Tanıtıldı, İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR