Xiaomi Redmi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Redmi 9 tanıtım tarihi belli oldu! İşte Xiaomi Redmi 9 teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar!

Xiaomi Redmi 9 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi bir süredir yeni akıllı telefon modeli Redmi 9 ile gündeme geliyor. Öte taraftan yeni modelin ne zaman tanıtılacağı resmi olarak açıklandı. İşte Xiaomi Redmi 9 tanıtım tarihi, fiyatlandırma bilgisi ve teknik özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar!

Xiaomi Redmi 9 Tanıtım Tarihi: Ne Zaman Tanıtılacak?

Sıfırdan başlayanlar için yeni modelin 'Daha Fazla Eğlence' için 'Daha Fazla RAM' ile geldiği söyleniyor. Bu noktada yeni modelin 4 GB / 6 GB RAM ve 64 GB / 128 GB depolama seçenekleri ile gelmesini bekleyebiliriz. Bu arada cihaz HyperEngine ile birlikte geliyor ve bu, MediaTek ile ilişkili olduğu için yeni modelde MediaTek işlemciye yer verileceğini söyleyebiliriz.

Yapılan açıklamalar kapsamında Redmi 9, 27 Ağustos 2020 tarihinde yani tam bir hafta sonra tanıtılacak.

Bu aşamada yeni modelin diğer teknik özelliklerini bilmiyoruz. Ancak Çin'de piyasaya sunulan Redmi 9A ya da Redmi 9C modellerinin yeniden isimlendirilen bir versiyonu olabilir. Önümüzdeki günlerde bu konu hakkında daha fazla detaya ulaşmayı bekliyoruz.

Yeni modelin ülkemizde satılıp satılmayacağı ya da nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı henüz bilinmiyor. Peki siz Redmi 9'dan neler bekliyorsunuz? Bu konu hakkındaki görüşlerinizi hemen aşağıda yer alan yorumlar sekmesinden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR