Xiaomi Redmi Note 7 Dakikalar İçinde Tükendi

xiaomi redmi note 7

Yakın zaman önce tanıtılan Xiaomi Redmi Note 7, özellikleri ve fiyatıyla dikkatleri çekmişti. Bugün itibarıyla satışa çıkan ilk 100,000 Redmi Note 7, sadece 8 dakika 36 saniyede tükendi.

150 ila 200 dolar arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacağı dile getirilen Xiaomi Redmi Note 7, 48MP kamera ve Snapdragon 660 işlemcisiyle orta segmentte oldukça iddia olacağını göstermişti. Birçok kullanıcının ilgisini daha duyurulduğu anda çeken Redmi Note 7, bugün Mi Store, TMall ve JD.com gibi internet üzerinden satış yapan sitelerde kendine yer buldu. 100.000 adet olarak satışa konulan ilk parti telefonların yarısı Mi Store üzerinden satılırken, 50,000 adet ürün TMall ve JD.com üzerinden alıcı buldu.

Xiaomi yaptığı açıklamayla yaklaşık 1 milyon adet telefonun satışa uygun hale getirileceğini ve bunların hızlı şekilde mağazalara gönderileceğini aktarmıştı. Yeterli ürüne ulaşana kadar satışlarını “flash sale” adı altında, kısıtlı sayıda ve belirli sitelerde satmayı amaçlayan Xiaomi, bir sonraki satışın 18 Ocak’ta olacağını belirtti.