Xiaomi, Türkiye'de Online Mağazasını da Hizmete Açtı

Xiaomi Türkiye Online Mağazası Açıldı

Çinli teknoloji devi ve akıllı telefon üreticisi Xiaomi, kısa süre önce Evofone distribütörlüğünde Türkiye’ye giriş yapmıştı. Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul’da açan firma, şimdi de N11 platformu üzerinden ilk online mağazasının açılışını yaptı.

Xiaomi, geçen ay Türkiye’deki ilk fiziksel mağazasını Vadi İstanbul AVM’de açmıştı. Açılışa özel kampanyalar da yapan Xiaomi, bu sayede daha büyük bir ilgi görmüş ve mağaza girişinde büyük kuyruklar oluşmuştu.

Xiaomi, Türkiye’deki ikinci mağazasını Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde açmayı düşünüyor ve Türkiye’de yeni mağaza açılışlarına gelecek dönemlerde de devam etmek istiyor.

İkinci mağazasının açılışı öncesinde Xiaomi, Türkiye’de online mağazasını da hizmete sundu. Türkiye’nin önde gelen online alış veriş platformlarından biri olan N11 ile anlaşan Xiaomi, böylece Türkiye’de ilk resmi online mağazasını açtı.

Xiaomi, Türkiye’de satışa sunduğu tüm ürün yelpazesini online mağazasına da taşıdı. Böylece teknoloji meraklıları, mağazaya gitmeden online mağaza üzerinden ürünleri inceleyebilecek, fiyatları öğrenebilecek ve sipariş verebilecek.

Son yıllarda iyi bir yükseliş grafiği yakalayan Xiaomi, ilerleyen dönemlerde Türkiye’deki mağaza sayısını artırmayı ve daha fazla Türk kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.