Xiaomi Yine Durdurulamadı Redmi Note 2 Yarım Günde 800 Milyon Sattı

Xiaomi Yine Durdurulamadı Redmi Note 2 Yarım Günde 800 Milyon Sattı

Xiaomi satış rekorlarına bir tanesini daha ekledi ve Xiaomi Redmi Note 2 yarım günde 800 milyon adet satış rakamına ulaştı.

Bir telefonun performansı ile satış fiyatının en dengeli pazarlama unsuru olduğunu kanıtlayan Xiaomi Redmi Note 2 hakkında 160 Dolarlık Dev, Xiaomi Redmi Note 2 Resmen Duyuruldu haberimizi daha geçen hafta yayınlamıştık. Xiaomi Redmi Note 2'nin satış rakamları da yine şaşırtmadı. Tıpkı daha önce yayınladığımız Xiaomi İmkansızı Başardı, 12 Saatte 2.12 Milyon Telefon Sattı haberimizde olduğu gibi, bu seferde aynız zaman zarfı içerisinde 800 bin Redmi Note 2 satıldı.

Full HD 5.5 inçlik ekranıyla büyük bir cihaz olan Xiaomi Redmi Note 2, MediaTek’in en son ürettiği MT6795 Helio X10 SoC,  Cortex A53 mimarisi üzerinde 8 çekirdekle 2.2 GHz hızında çalışabiliyor. Teknik özellikleri kusursuz olan cihaz iki farklı tipiyle farklı RAM gücü ve batarya seçeneğiyle geliyordu. Önemli olan nokta ise her iki cihazın da fiyatıydı.

Daha önceden duyurulduğu gibi, Redmi Note 2 Prime 160 dolar, Xiaomi Redmi Note 2 ise 144 dolardan raflara yerleşince 800 milyon cihaz yarım günde tükendi. Xiaomi Redmi Note 2’ler şu anda yok satıyorlar. Ağustosun 19’unda yapılacak olan MIUI 7 küresel etkinliğinde her iki Redmi Note 2’nin küresel satış fiyatları ve raflara yerleşme tarihleri de açıklanacak.

LG Nexus 5 (2015) Büyük Olasılıkla Bu Cihaz Olacak

Samsung Galaxy Note 5 Avrupa'da Satılmayabilir

LG ve Huawei Nexus Cihazlar İçin Yeni Detaylar Sızdırıldı

YORUMLAR