Xiaomi'nin Yeni Akıllı Bilekliği Mi Band 2 Göründü

Xiaomi'nin Yeni Akıllı Bilekliği Mi Band 2 Göründü

Kısa zamanda yakaladığı başarılarla adından söz ettirmeyi başaran Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 2 ortaya çıktı.

Xiaomi Mi Band ile 6 milyondan fazla satış yaptığını açıklayan Çinli üretici devi Xiaomi, bu başarısını Mi Band 2 ile sürdürmeye kararlı görünüyor. Xiaomi Mi Band’in 30 günlük pil kullanım süresi ve 12 dolar gibi çok ama çok uygun fiyatıyla tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştı. Çin’in meşhur sosyal ağ platformu Weibo’da ortaya çıkan yeni görsel ise Xiaomi Mi Band 2’yi merak edenlerin bu merakını gidermiş oldu diyebilirim.

Bildiğiniz üzere yeni akıllı bilekliğin ilk modelinde ekran bulunmuyordu, ancak Xiaomi Mi Band 2 dokunmatik ekran ile geliyor. Cihaza dokunmatik ekran eklenmesiyle fiyatının da yükseleceği bilinse de, kullanım açısından oldukça önemli bir adım olmuş. Yeni Xiaomi Mi Band 2’nin teknik özellikleri henüz ortaya çıkmadı, ancak konuşulanlara göre cihaz NFC desteğine sahip olacak. Bizler de gelişmeleri yakından takip ederek sizlerle paylaşmaya devam ediyor olacağız.

HTC One M9+ Akıllı Telefon Piyasasının Dengelerini Alt Üst Etmeye Kararlı

Apple Watch'a 2016 Yılında Kamera Eklenebilir

YORUMLAR