Xim, Microsoft'un Yeni Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Yayınlandı

Xim, Microsoft'un Yeni Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Yayınlandı

Microsoft yeni fotoğraf paylaşma uygulaması olan Xim'i Android ve Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için resmi olarak yayınladı. iOS versiyonu da kısa bir süre içerisinde yayınlanacak olan Xim'i kullanıcılar ücretsiz olarak indirip kullanabilecekler. Xim temelde kullanıcıların kişisel verilerinin güvenliği esas alınarak geliştirilmiş bir fotoğraf paylaşma aracı. Xim sadece hızlı ve pratik bir şekilde fotoğraf paylaşmanızı mümkün kılmıyor; kendiliğinden silinen fotoğraflar paylaşmanıza imkan veriyor. Böylece fotoğraflarınızın izinsiz kullanılmasının önüne geçiliyor.

Xim'in diğer özelliklerine bakıldığında uygulamanın oldukça kullanışlı olduğu görülebilir. Xim ile mobil cihazınızın fotoğraf galerisindeki fotoğrafların yanında OneDrive ve Dropbox gibi bulut depolama hesaplarınızda veya Facebook ve Instagram hesaplarınızda yer alan fotoğrafları paylaşabilmektesiniz. Bu fotoğraflar e-posta adresini, telefon numarasını bildiğiniz veya rehberinizde kayıtlı olduğunuz kişilerle paylaşılabiliyor. Toplu fotoğraf paylaşma imkanı sunan Xim ile birden fazla fotoğrafı birden fazla arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Xim ile fotoğraf paylaştığınız kişiler mesaj yoluyla bilgilendiriliyor. Xim ile fotoğraf paylaşımı yaptığınız kullanıcıların fotoğrafları görüntüleyebilmesi için mobil cihazlarında Xim yüklü olması gerekmiyor. Slayt gösterisi şeklinde paylaşılan fotoğraflara Xim uygulamasına sahip kullanıcılar yeni fotoğraflar ekleyebiliyorlar.

Xim'i indirmek için:

Google Haberler ve Hava Durumu iOS için Yayınlandı!

YORUMLAR