Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile Öğle Yemeğine Ne Dersiniz?

Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile Öğle Yemeğine Ne Dersiniz?

CharityBuzz hayır işlerine devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ay site üzerinden gerçekleşen açık artırmada dünyanın en değerli şirketi Apple’ın CEO’su Tim Cook ile bir fincan kahve içmenin bedeli 610.000 dolar olarak belirlenmişti. Ünlü açık artırma sitesi şimdi de Yahoo CEO’su Marissa Mayer ile öğlen yemeği yeme fırsatı sunuyor. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz güzel ve başarılı CEO'nun yemek davetine ne dersiniz?

CharityBuzz üzerinde başlayan açık artırmada bu sefer ki ödül; Yahoo’nun başarılı CEO’su Marissa Mayer ile şirketin Kaliforniya’daki merkezinde bir karşılıklı öğlen yemeği yeme şansı. Açık artırma için tahmin edilen miktar 25.000 dolar olarak belirlendi. Şimdiye kadar 20 teklif yapılmasına rağmen tahmin edilen miktar çoktan aşıldı. Şu anki en yüksek teklif 67.500 dolar. Son teklif verme günü ise 27 Haziran.

Başarılı CEO için başlatılan açık artırmada kazanan teklifin %80’i Kaliforniya’daki Aspire East Palo Alto Okulu’na bağışlanacak. İşte Marissa Mayer'in yemek daveti:

Samsung, 16 Megapiksel Kameralı Galaxy S4 Zoom'u Duyurdu

YORUMLAR