Yahoo E-Posta Servisini Yeni Özelliklerle Geliştiriyor

Yahoo E-Posta Servisini Yeni Özelliklerle Geliştiriyor

E-posta uygulamaları arasındaki kapışma büyük firmaların önemli güncelleştirmeleriyle gün geçtikçe daha da kızışıyor. Yeni sürümler e-posta servisi dışında tüm hayatınızı düzenlemeniz için geliştirilirken Yahoo'nun da bu konuda e-posta servisi için söylecekleri yeni özellikleri var.

Yahoo'nun Android Mail uygulamasında seyahat ve etkinlik kayıtları açısından önemli geliştirmeler var. Artık uygulamanın 'bugün' başlığı altında yer alacak bilgilerde uçuş saatleriniz, havaalanı yönlendirmesi ve irtibat için kayıtlı tüm numaralar otomatik olarak burada saklanacak. Sadece işinizi planlamakla kalmayıp, Yahoo Android'in başka bir kolu olan Yelp servisi sayesinde uygulama içerisinde en çok oy almış, en çok rağbet gören lokanta, restorant vb. yerleri de gösterecek. Kısacası hayatınızda rol oynayacak etkinlikleri ister iş ister eğlence anlamında artık Yahoo Mail aracılığıyla düzenleyebilecek, planlı bir şekilde saklayabileceksiniz. Biz buna kısaca Yahoo ajanda dedik.

Yahoo'nun arama motoru servisi şu anda çok az bir kullanım görse de geliştiricler yakında bu servisi de uygulama içine ekleyerek Yahoo Mail aracılığıyla her şeye ulaşmanıza imkan verecek. Ancak bunu daha zamanı olması dışında bir de Yahoo'nun karşısında çok büyük rakiplerin olduğunu da unutmamak gerekli; özellikle Google'ın benzer servisleri gibi. Google'ın da kendi e-posta uygulamasını son zamanlardaa 'Inbox' ismiyle geliştirmesinden sonra tüm e-postalarını Gmail içinde tutup kontrol edebilecek olmanız Yahoo'nun bu hamlesini ne kadar engelleyecek hep beraber göreceğiz.

Windows Görev Yöneticisi Alternatifi En İyi 4 Uygulama

Titanfall'a Yeni Co-Op Modu Geliyor

YORUMLAR