Yahoo En Çok İstek Alan Servisini Yeniden Açıyor

Yahoo En Çok İstek Alan Servisini Yeniden Açıyor

Yahoo’nun elektronik posta servisi kendine çeki düzen vermeye devam ediyor. Servis e-kırtasiye olarak da bilinen e-stationary uygulamasını canlandırmaya hazırlanıyor. 50 farklı tasarımla hayata geçecek olan e-stationary Yahoo tarafından bir süre uygulamaya alınmış ancak daha sonra kaldırılmıştı. Elektronik posta kullanıcıları bir süredir bu hizmetin geri getirilmesi için Yahoo yorum sayfalarını meşgul ediyorlardı.


Geçen yıl e-posta servisini güncelleyen Yahoo, e-stationary hizmetini eskidiği ve modası geçtiği düşüncesiyle durdurmuş, ancak bu durum kullanıcıların hoş karşılanmamıştı. Bu tepkinin ardından Yahoo, servisin tasarımlarını yenileyerek hizmete açmaya karar verdi.

Eski de olsa hala popüler

Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Michael Albers yenilenen e-posta servislerinin son derece yenilikçi olduğunu belirtirken e-stationary servisinin geri dönmesi için gelen talepleri de göz ardı edemediklerini söyledi. Albers servisin şimdilik Amerika’da hayata geçirildiğini ancak çok yakın zamanda tüm Yahoo kullanıcılarının hizmetine sunulacağını da belirtti.

Günlük 110 milyon kullanıcıya hizmet veren Yahoo e-posta servisi son güncellemelerden sonra oldukça tatmin edici bulunmuş ve beğeni toplamıştı. Yahoo e-posta ile ilgili daha birçok yeniliğin önümüzdeki günlerde açığa çıkacağı ve hızla hizmete gireceği de blog’larda konuşuluyor.

E-stationary ne işe yarıyor?

Yahoo’nun Kağıtsız Mektup (paperless mail) adıyla da tanıttığı servis, kullanıcıların farklı şablonları kullanarak özel gün ve durumlara göre iletiler tasarlamasını sağlıyor. Son derece basit bir ara yüzün üzerinden hazırlanabilen iletileri doğum günleri, bayramlar, tebrik ve davetiye gibi amaçlar için kullanmak mümkün.

Yahoo! Mail Classic Servisini Kapatıyor

Yahoo E-Posta Servisini Yeni Özelliklerle Geliştiriyor

YORUMLAR