Yahoo Mail'e Takvim Sekmesi Geldi

Yahoo Mail'e Takvim Sekmesi Geldi

Bildiğiniz gibi bu günlerde bir çok e-posta servisi sağlayıcısı şirket kullanıcılarının memnuniyeti için sürekli olarak yenilikler ve güncellemeler yapmakta. Eğer halihazırda bir Yahoo e-posta hesabına sahipseniz, Yahoo tarafından e-posta hesapları için getirilen yeniliklerden ve güncelleştirmelerden haberdar olmak belki sizi memnun edecektir.

Yeni geliştirilen bir özellikle bundan böyle Yahoo Mail servisi üzerinde takvim bölümü üst tarafta bulunan menü üzerinde aktif olarak bir sekmede görüntülenecek. Bu şekilde takvim özelliğine daha kolay ulaşabileceksiniz ve her an rahatlıkla takviminizi düzenleme şansına sahip olacaksınız.

Takvim sekmesi üzerinde daha önceden girmiş olduğuuz görevleri ve olayları aramak için yeni bir arama özelliği bulunmakta. Arama özelliği sayesinde aradığınız herşey elinizin altında olacak ve bulmak için zorluk çekmeyeceksiniz. Bunun dışında Takvim seçenekleri ana e-posta seçeneklerine entegre edildi.

Ayrıca takvim üzerine eklenen başka bir yeni özellikle arkadaşlarınızla ortak takvimler oluşturabilecek veya arkadaşlarınızın takviminizi takip etmesini sağlayabileceksiniz.

YORUMLAR