Yamaha Raijin ile 360 Derece Bateri Solosu Keyfi

Yamaha Raijin ile 360 Derece Bateri Solosu Keyfi

Yamaha'nın motosiklet departmanı, müzik departmanının işine karışınca ortaya ilginç bir tasarım çıktı. Küre  bateri takımı Raijin hem dinleyene hem de çalana bambaşka bir tecrübe sunuyor. 

İnsanların kendini müzik yoluyla ifade etmesi hiç de yeni bir durum değil. Müziğin ve müzisyenlerin evrimleşmesini de bu sürekliliğe bağlayabiliriz. Müzik endüstrisi bizim için ne kadar önemliyse, müzik enstrümanları endüstrisi de müzisyenler için o kadar önemli.

Tasarımı Yamaha'nın motosiklet departmanına ait olan Raijin 360 küre bateri seti de gelişen müzik enstrümanlarına çok farklı bir tasarım kazandırmış. Var olan gelenekselleşmiş enstrüman tecrübesini birkaç adım öteye taşıyan Raijin 360 Bateri seti, hakim olması zor gibi görünen bir bilim kurgu aracı gibi görünüyor.

Raijin 360 Bateri seti müzisyenlerin ilhamlarını daha öteye, başka boyutlara taşımak için tasarlanmış. Tamamen mekanik ve bir bateri setinden farklı olan tek özelliği kurulum düzeni. Geleneksel bateri setlerinden daha farklı olan Raijin bateristin tüm enerjisini eşit olarak dağıtmasına da olanak tanıyor.

İzleyelim.

Yeni Nesil Elektronik Müzik Aleti: Jambé

En İyi Müzik Uygulamaları

Bilgisayardan iPhone'a Müzik Nasıl Yüklenir?

YORUMLAR