Yandex Browser Güncellendi

Yandex Browser Güncellendi

Sürekli olarak kendi ürünleri üzerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak için güncelleştirmeler yapan Yandex, bu kez de kendi tarayıcısı Yandex Browser üzerinde yaptığı güncelleme ile birlikte kullanıcıların herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan tarayıcıları üzerinde Microsoft Office dosyalarını açabilmelerine olanak sağlıyor.

Kullanıcıların internet deneyimini geliştirmek ve kolaylaştırmak adına Yandex Browser üzerine eklenen diğer bir yeni özellik olan "İyileştirmeler ve Uzantılar" bölümü sayesinde kullanıcılar, en çok ihtiyaç duydukları fonksiyonlara kolayca ulaşabiliyor ve ayrıca tarayıcı uzantılarını çok daha rahat bir şekilde yönetebiliyorlar. Şu an için sadece masaüstü ve Android sürümleri için gelen güncelleme, önümüzdeki günlerde diğer platformlar üzerinde de kullanıcılarla buluşacak.

Microsoft Office belgelerini bilgisayarınız üzerine indirmeden doğrudan açabileceğiniz veya bilgisayarınız üzerinde yer alan Microsoft Office belgelerini sürükle bırak yöntemi yardımıyla Yandex Browser üzerine aktararak görüntüleyebileceğiniz yeni güncelleştirmeyle birlikte Türkçe dil yapısı desteği metin aramları da çok daha kolay bir hale gelmiş.

İyileştirmeler ve Uzantılar bölümü altında kullanıcılar, sıkça karşılaştıkları sorunlara anında çözüm üretebilecekleri birçok özelliği ve eklentiyi tek bir yerden yönetebiliyorlar. Bu bölüm yardımıyla Turbo modu açıp kapayabilir, senkronizasyon işlemlerini yönetebilir ve flash içeriği veya banner reklamları devre dışı bırakabilirsiniz.

Tüm bunların dışında ailelerin çocukları için zararlı olabileceğini düşündüğü web içeriklerinin arama sonuçlarında gösterilmemesi için kullanabilecekleri bir Aile Filtresi de mobil sürüm üzerine eklenen yeni özelliklerden bir tanesi.

Yandex Browser'ın güncellenmiş iOS sürümünün de önünmüzdeki günler içerisinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Yandex Browser'ın masaüstü ve mobil sürümlerini sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde aşağıda bağlantılar yardımıyla hemen indirebilirsiniz.

Not: Desteklenen uzantılar: doc, .docx, .rtf, .ppt, .pptx – Bu özellik şu anda sadece Windows sürümü tarafından desteklenmektedir.

YORUMLAR