Yandex ile 2014 Dünya Kupası Heyecanı

Yandex'in Brezilya 2014 Dünya Kupası'na dair hazırladığı servis sayesinde kupayı kolayca takip edebilirsiniz.

Yandex ile 2014 Dünya Kupası Heyecanı

Facebook ve Google'ın ardından artık uzun bir süredir ülkemizde faaliyet gösterdiğini söyleyebileceğimiz Yandex de 2014 Dünya Kupası için hazırlıklarını tamamlamış durumda. Şirketin Dünya Kupası'nı aktif olarak takip etmek isteyen spor severlere yönelik hazırladığı yeni Brezilya 2014 hizmeti sayesinde tüm takımlara, maçlara, gruplara ve oyunculara dair bilgileri almak oldukça kolay hale geliyor.

Buraya tıklayarak ziyaret edebileceğiniz serviste yer alan temel bilgiler ise şu şekilde karşımıza çıktı:

  • Takımların galibiyet olasılıkları
  • Gruplar hakkında bilgiler
  • Maç fikstürleri
  • Takım istatistikleri
  • Geçmiş maçlara dair bilgiler
  • Takımların formaları

Özellikle İddaa oyunlarından hoşlananların beğeneceğine inandığım uygulamada, hangi takımın kazanma olasılığının daha yüksek olduğuna dair fikirler ve takımlara dair önemli bilgiler de edinebiliyorsunuz. Dolayısıyla hizmetin oldukça geniş bir bilgi arşivine sahip olduğunu söylemek mümkün.

İsterseniz bilgi ekranlarında yer alan Facebook, Twitter ve Google+ paylaşım butonlarını da kullanabilir, böylece sizin gibi Dünya Kupası'na ilgi duyan tüm arkadaşlarınızla öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz.

Facebook ve Google da benzer servisler sunarak ziyaretçilerin ilgisini cezbetmeye çalışıyor. Hangi servisin daha çok kullanılacağını ise kullanıcıların tercihleri ortaya koyacak.

YORUMLAR