Yandex Mail'in iPhone Uygulaması Güncellendi

Yandex Mail'in iPhone Uygulaması Güncellendi

Yandex, Türkiye'de faaliyete başladığı ilk günden bugüne servisleri arasından en çok Yandex.Mail'i öne çıkarmak istiyor. Bunun için çalışmalarına aralıksız devam eden Rusya merkezli arama motoru, iPhone için mail uygulamasını güncelledi.

Yandex Mail yayınlanan büyük güncellemeyle birlikte yeni tasarımına kavuştu. Güncelleme sayesinde yeni modern tasarımının yanı sıra uygulama daha hızlı ve daha performanslı bir hale geldi. Yandex Mail'in yeni tasarımıyla birlikte ellerinize çok iş düşüyor çünkü parmak hareketleriyle mailleri okuyabilir ve dilediğiniz taktirde silebilirsiniz. Bunların yanı sıra diğer tüm özellikler tek bir parmak hareketiyle kullanılabilecek hale getirilmeye çalışılmış.

Güncellemeyle birlikte uygulamada herhangi bir maili okumak için o içeriğe girmek zorunda değilsiniz. Mailler hakkında bulunan kısa özetler size gönderilen mesajlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Bu sayede önemli mailleri hemen okuyup cevaplama diğerlerini ise akşama bırakma imkanınız var

Yandex'in iddiasına göre mail uygulaması internetin olmadığı zamanlarda bile mail okuma ve cevap yazma işlevi için kullanılabilecek. Beyaz ve siyah renklerin hakim olduğu sade tasarımlı Yandex Mail uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

iOS için:

Android için:

Firefox Yandex'i Varsayılan Arama Motoru Yapıyor

iPhone için En İyi 7 Email Uygulaması  

YORUMLAR