Yandex Navigasyon’da ‘Nöbetçi Eczaneler’ Dönemi

Yandex Navigasyon’da ‘Nöbetçi Eczaneler’ Dönemi

Rusya merkezli internet devi Yandex’in navigasyon servisi, yepyeni bir özelliğe daha kavuştu. Popüler uygulama, bundan sonra kullanıcılara en yakın nöbetçi eczaneleri de gösterecek.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Yandex Navigasyon, restoranlardan alışveriş merkezlerine, hastanelerden benzin istasyonlarına kadar çevrenizdeki birçok mekanı harita üzerinden görmenizi sağlıyor. 

Gerçek zamanlı trafik ve park yeri bilgisi gibi özelliklerle kullanıcıları sevindiren uygulama, artık nöbetçi eczaneleri de gösterecek. Bugün itibarıyla uygulama mağazanızdan Yandex Navigasyon’u güncelleyerek, Kategoriler  sayfasında yer alan Nöbetçi Eczaneler  özelliğini kullanabilirsiniz.

Popüler navigasyon uygulaması, ihtiyacınız olduğu anda size en yakın nöbetçi eczaneleri listeleyecek ve ulaşacağınız noktaya en kısa yoldan gitmenizi sağlayacak. 

Yandex Navigasyon’un Nöbetçi Eczaneler  özelliğine ilk etapta İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nde yaşayan kullanıcılar sahip olacak. Buna rağmen söz konusu özelliğin kısa zamanda İzmir’in de olduğu 20’den fazla şehirde hizmet vermesi bekleniyor. 

Türkiye pazarına beş yıl önce giren ve piyasadaki en iddialı navigasyon servislerinden bir tanesi olan Yandex, yeni özelliği ile birçok kullanıcısının yüzünü güldürecektir.