Yandex Browser Web Tarayıcısı Yayınlandı

Yandex Browser Web Tarayıcısı Yayınlandı

Rusya'nın önde gelen arama motoru Yandex ana vatanında Google'dan çok daha fazla kullanım oranına sahip ve geçtiğimiz yıl Doğu Avrupa ülkeleri dışındaki ilk yatırımını Türkiye'de gerçekleştirmişti. Türkiye pazarına girişiyle panorama fotoğraflar, haritalar, e-posta servisi ve pek çok yan servisi bizlerin hizmetine sunan Yandex şimdi de web tarayıcısı ile iddialı bir ürün ortaya koyuyor.

Yandex'in yaptığı resmi açıklamalara göre Yandex web tarayıcısı tüm geliştiricilere açık durumda. Her ne kadar tarayıcının ilk hedefi ana vatanı olan Rusya olsa da sadece Rusça dilinde değil İngilizce olarak da yayınlandı.

İçerisinde tüm Yandex servislerine kolay ulaşım olanağı sağlayacak olan Yandex Browser web tarayıcısı bugün gün içerisinde yayınlando ve açık kaynak kodlu Chromium projesinden faydalanmış bir kullanıcı arayüzü ile birlikte geldi. 

Yandex bu projesiyle kullanıcılar için daha hızlı ve daha kolay erişilebilir bir internet deneyimi sunmak istediğinin de altını çiziyor.

Yandex internet tarayıcısını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Yandex'in diğer servisleri ve uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz:

Özellikle son zamanlarda hem reklamları hem de çoğalan kullanıcıları ile dikkatleri çeken Yandex Browser hakkında tüm detaylar Yandex İndir detay ve inceleme sayfalarımızda bulunmaktadır.

YORUMLAR