Yandex.Browser ile Oyun Oynama Keyfiniz Hiç Bitmeyecek

Yandex.Browser ile Oyun Oynama Keyfiniz Hiç Bitmeyecek

Şüphesiz neredeyse tüm bilgisayar kullanıcıları en azından bir kere tarayıcıları üzerinde oyun oynamıştır. Tarayıcılarımız üzerinde oyun oynamamızı sağlayan ve 600 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan Unity Web Player için son zamanlarda popüler tarayıcılar destek sunmayı sona erdireceğini açıklamıştı. Buna rağmen Yandex.Browser, Unity Web Player desteğini sunmaya devam edeceğini ve böylece oyuncuların sınırsız oyun oynama keyfine Yandex.Browser ile devam edebileceğini duyurdu.

Popüler ve sevilen internet tarayıcılarından bir tanesi olan Yandex Browser, hem ülkemizde hem de Dünya genelide milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Sunmuş olduğu farklı servis ve hizmetler ile kullanıcılarına farklı bir tarayıcı deneyimi yaşatmayı başaran Yandex, Unity Web Player ile uygulama geliştirme arayüzü olan NPAPI için destek vermeye devam edeceğini müjdeledi.

Güncel olarak bazı tarayıcılardan kalkmış olan ve Chromium tabanlı tarayıcılardan da desteği kaldırılacak olan Unity Web Player'ın tarayıcı üzerinde oyun oynamak isteyen bilgisayar kullanıcıları için ne kadar önemli olduğunun farkında olan ve kullanıcılara değer veren Yandex, bu nedenle desteğini sürdürmeye devam edecek.

Unity Web Player için sadece desteğini sürdürmekle yetinmeyerek oynanacak olan yeni oyunların geliştirilmesine de destek vererek oyuncuları mutlu etmek istiyor. Eğer tarayıcılarınız üzerinde Unity Web Player tabanlı oyunlar oynamayı seviyorsanız ve Unity Web Player desteğini kaldıran ya da kaldıracak olan bir tarayıcı kullanıyorsanızi, Yandex.Browser'a geçiş yaparak oyunlarınızı doya doya oynamaya devam edebilirsiniz.

Yaptığı bu hamle ile diğer tarayıcılardan bir adım daha öne çıkan Yandex.Browser'ın bu sayede çok daha fazla kullanıcı kazanacak olması muhtemel. Çünkü oldukça yüksek sayıda olan oyuncular, internet tarayıcıları üzerinden oyun oynamaya devam ediyor. Bunu devam edebilmeleri için gerekli desteği sağlama kararı alan Yandex.Browser'da ilerleyen günlerde ilk seçenekleri olacaktır.

Henüz Yandex.Browser'ı denemediyseniz, aşağıdaki indirme bağlantısını kullanarak hemen indirebilirsiniz.

Hangi Windows 10 Bize Uygun? Hangisi Bedava, Hangisi Değil? İşte Cevaplar

YORUMLAR