Yandex.Navigasyon Hazır

Yandex.Navigasyon Hazır

Rusya’da lider konumda bulunan Yandex, gerçek zamanlı trafik bilgisi veren yeni uygulaması Yandex.Navigasyon’u bugün kullanıma açtı. iOS ve Android kullanıcılarına eş zamanlı sunulan navigasyon uygulaması ücretsiz indirilebiliyor.

Geçtiğimiz günlerde Market uygulamasını tanıtan Rusya’nın en büyük arama motoru Yandex, bugün Navigasyon uygulamasını kullanıma sundu. Türkiye’nin ilk gerçek zamanlı trafik bilgisini veren Yandex.Navigasyon kullanıcıların trafik sıkıntısına çözüm sunuyor. Sesli komut ve arama desteği ile dikkat çeken navigasyon uygulaması trafik yoğunluğuna göre alternatif rota önerilerinde bulunuyor. Böylece gideceğiniz yere en kısa yoldan ve hızlıca gitmenizi sağlıyor. Sade ve anlaşılır arayüz sayesinde trafik hakkında tüm bilgilere hızlıca erişebiliyorsunuz. Sesli yol tarifi ile güvenli sürüş yapmanızı sağlayan uygulamanın akıllı arama fonksiyonunu kullanarak yakınınızdaki kurumları ve istediğiniz adresi kolayca bulabilirsiniz.

Sesli yol tarifi, gece ve gündüz modu, kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkan Yandex.Navigasyon uygulaması şimdiden Google’ı geride bıraktı.

YORUMLAR