Yandex.Seyahat Yeni Bir Uygulamasını Hizmete Sokuyor

Yandex.Seyahat Yeni Bir Uygulamasını Hizmete Sokuyor

Türkiye’de seyahat ederken en kolay ulaşımı ve en uygun fiyatlı ulaşım aracını bulabilen Yandex.Seyahat yeni bir mobil uygulama hazırlıyor. Bu uygulamayı hemen edinmek için hemen başvurun.

Yandex, Türkiye’de şehirler arası ulaşım için sefer bilgilerini, Yandex.Seyahat adını verdiği uygulamasında bir araya getiriyor. Türkiye’de şehirler arası seyahat ederken sefer bilgilerini görerek bilet satın alınabilen Yandex.Seyahat mobil uygulaması, çok yakında kullanıcılara sunulacak. Yandex.Seyahat uygulamasına yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar, 80 otobüs, 32 denizyolu firması ve TCDD’nin tüm sefer bilgilerini ve bilet satın alma imkanı da eklendi.

Yandex.Seyahat servisinin mobil uygulamasını hemen kullanmak isteyenlere bir serviste sunuyor. Android uygulamasından öncelikli olarak haberdar olmak isteyenler http://yandex.com.tr/promo/seyahat adresini ziyaret ederek kayıt yaptırabiliyorlar.

Uygulamayı önceden kullanmak için dağıtılan davetiyeler hızla tükeniyor. Sayfayı ziyaret ettiğinizde "Davetiye Al" butonunu tıklamanız yeterli oluyor. Sayfa sizi gerektiği şekilde yönlendiriyor.

Android İçin En İyi 10 Uçak Bileti Ve Otel Uygulaması

Windows Phone için En İyi Seyahat ve Gezi Uygulamaları

iPhone ve iPad Yan Sanayi Seyahat Çözümleri

YORUMLAR