Yandex.Türkiye Taraftar Uygulaması ile Şehrinizin Takımını Belirleyin

Yandex.Türkiye Taraftar Uygulaması ile Şehrinizin Takımını Belirleyin

Türkiye'deki internet kullanıcıların favori arama motorlarından birisi olan Yandex.Türkiye'nin Facebook sayfasında kullanıcıların dikkatini çekecek bir uygulama bulunuyor. Uygulama özellikle fanatik kullanıcılar için mutlu edecek bir araç olarak görünüyor.

Yandex.Türkiye'nin Facebook sayfasındaki Taraftar Haritası isimli uygulama ile bulunduğunuz şehirde takımınızı öne geçirebilirsiniz. Bu sayede şehrinizde hangi takımın taraftarının daha fazla olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Taraftar Haritası isimli uygulama ile Türkiye'deki tüm şehirlerde hangi takımın daha fazla taraftarı olduğunu görebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan Taraftar Haritası isimli uygulamada tuttuğunuz takımı ve bulunduğunuz şehri seçtikten sonra onaylıyorsunuz. Bu işlemden sonra Türkiye Haritası karşınıza çıkıyor ve hangi şehirlerde hangi takımların üstün olduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca haritanın üzerinde bazı istatiksel verilerde bulunuyor. Uygulamaya Yandex.Türkiye'nin resmi Facebook sayfasından erişebilirsiniz.

Yandex.Türkiye'nin internet tarayıcılarından takımınıza uygun olanı aşağıdan seçerek indirebilirsiniz.


Google İki Aşamalı Doğrulamaya Fiziksel Güvenlik Anahtarı Ekliyor

Google'ın Yeni Penguen Güncellemesi Dağıtımda

YORUMLAR