Yarı Fiyatına Overwatch Fırsatını Kaçırmayın!

Overwatch yarı fiyat

Son günlerin en popüler oyunlarının başında gelen Overwatch için güzel bir haber geldi. Oyunun geliştiricisi Blizzard, yaptığı açıklamayla Overwatch'un belirli bir süreliğine, 2 Ocak 2018 tarihine kadar yarı fiyatına satın alınabileceğini duyurdu. 

Blizzard tarafından yıllar önce yapılan açıklamalarda, stüdyonun yeni bir MMO oyunu üzerinde çalıştığının sinyalleri verilmişti. World of Warcraft'ın yerine geçeceği düşünülen ve birçok oyuncuyu heyecanlandıran Project Titan, ilk açıklamanın ardından uzun süre sessizliğe bürünmüş, ardından da iptal edildiği söylenmişti. Project Titan'da yaptığı geliştirmelerin bir kısmını alarak, bunu Overwatch'a çeviren Blizzard, beklenmedik bir başarı yakalamış ve oyun dünyasının en çok oynanılan FPS oyunlarından birini ortaya çıkarmayı başarmıştı. 

Renkli yapısı, alttan alta ilerleyen hikayesi ve başarılı oynanışıyla dikkatleri çekmeyi başaran Overwatch, son günlerde adaletsiz eşleştirme sistemiyle tartışma konusu olmuşken, Blizzard yayınlayacağı yeni güncellemeyle maç bulma sistemini tamamen değiştireceği müjdesini vermişti. Güncellemenin ardından daha oynanabilir bir hale gelmesi beklenen Overwatch'un yeni lig sezonunun da çok kısa süre sonra başlayacağı düşünülürse, Overwatch almak için en mantıklı zamanlardan bir tanesinde indirime gidildiği yorumları da yapıldı.

Overwatch'un standart sürümünün $19.99/£16.99 fiyat etiketiyle satılacağı açıklanırken, içerisinde çeşitli skin'ler, loot kutuları ve diğer oyun içi ekstraların bulunduğu Game of the Year edisyonun da £$29.99/£24.99 olacağı söylendi. Sonuç olarak ortaya yüzde elli gibi devasa bir indirim çıkarken, oyunu hemen almak isteyenlerinse Battle.net adresini ziyaret edebilecekleri belirtildi. 

YORUMLAR