Yarın Başlayacak iPhone 7 Teslimatı Öncesi Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Yarın Başlayacak iPhone 7 Teslimatı Öncesi Kuyruklar Oluşmaya Başladı

Apple'ın son cihazı iPhone 7'lerin teslimatları yarın yapılmaya başlanacak. Sabırsız kullanıcılar şimdiden mağaza önlerinde kuyruklar oluşturmaya başladı.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ların dağıtımına sayılı zaman kaldı. Ön sipariş veren ya da telefonu ilk kez satın alacaklar için heyecan dorukta diyebiliriz. Her iPhone satışı öncesi oluşan kuyruklar bu sene de şaşmadı ve şimdiden mağazalar önünde kalabalık oluşmaya başladı. Özellikle ABD'de ve pek çok gelişmiş ülkede satışa sunulacak olan telefonlar için oluşturulan kuyrukların bu gece itibariyle (saat farkından dolayı muhtemelen şu sıralar) daha da uzaması bekleniyor.

New York'ta yer alan 5th Avenue Apple Store önünde insanlar uzun kuyruklar oluşturmakla kalmayıp tek kişilik küçük çadırlar kurmaya da başladılar. Katlanır sandalye ve şemsiyesini kapıp sıraya koşanları sayısı da bir hayli fazla. Benzer durum San Francisco'daki Apple Union Square önünde de yaşanıyor. Mağaza önünde bir kaç insan kuyruğun başlangıcını yapmış durumda. Diğer Apple Store'lar önünde de benzer durumlar yaşanıyor. Öte yandan 9 Eylül'de başlayan ön siparişlerin teslimatı 16 Eylül'de yani yarın yapılacak. 

iPhone 7 AnTuTu Listesinde Açık Ara Lider Oldu

iPhone 7 Plus Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

YORUMLAR