Yaygınlaşan Android Virüslerine Karşı 360 Security Yardımınıza Koşuyor

Yaygınlaşan Android Virüslerine Karşı 360 Security Yardımınıza Koşuyor

Eğer bir Android cihaz sahibiyseniz ve bu mobil cihazınız aracılığıyla bankacılık işlemleri ve internet üzerinden alışveriş işlemleri gerçekleştiriyorsanız güvenlik sizin için bir numaralı öncelik olacaktır. Gün boyunca yanımızda taşıdığımız Android cihazlarımıza birçok farklı kişisel bilgiyi, hesap detayını ve şifreyi kaydediyoruz. Bilgisayarlarımızda bu bilgilerin güvenliğini sağlamak için farklı antivirüs yazılımlarından birini tercih etmekteyiz. 360 Total Security bilgisayarlarınızda tamamen ücretsiz olarak kullanabilecğeiniz en başarılı antivirüs çözümlerinden bir tanesi. Bir hayli yaygın olarak kullanılan 360 Total Security bilgisayarlarımıza sunduğu korumayı 360 Security adlı mobil güvenlik çözümüyle Android cihazlarımıza da taşıyor.

360 Security temel olarak Android akıllı telefon veya tabletinize gerçek zamanlı koruma sunan ve virüs temizleme işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilen bir mobil güvenlik uygulaması. 360 Security Android cihazınızı sürekli olarak takip ediyor, herhangi bir uygulama yüklediğinizde bu uygulamanın güvenli olup olmadığını denetliyor ve mevcut dosyalarınızı tarayarak zararlı yazılımlar içerip içermediklerini kontrol ediyor. 360 Security sadece bir mobil antivirüs çözümü olmakla da yetinmiyor; uygulama Android cihazınıza bakım yaparak onu çöp dosyalardan arındırıyor, pil ömrünüzü kısaltan uygulamaları denetliyor ve kontrol altına alıyor, RAM temizleme işlemini gerçekleştirerek mobil cihazınız üzerinde uygulama ve oyunların daha rahat çalışmasını sağlıyor.

360 Security'nin güvenlik özellikleri hırsızlık koruma özelliğiyle genişletilmekte. Uygulamanın bu özelliğini kullanarak kaybolan veya çalınan mobil cihazınızın yerini GPS aracılığıyla belirleyebiliyor, içindeki verileri tamamen silebiliyor veya Android cihazı tamamen kilitleyebiliyorsunuz.

360 Security bahsettiğimiz özelliklerden daha da fazlasına sahip ve hepsini ücretsiz olarak sunuyor. Eğer 360 Security'i Android cihazınız üzerinde denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Eğer 1 GB'tan az RAM miktarına sahip bir telefon kullanıyorsanız uygulamanın daha küçük boyutlu ve daha az sistem yüküne sahip olan Lite versiyonunu kullanabilirsiniz:

360 Total Security İncelemesi

YORUMLAR