Yaz Geldi, Corsair K68 Klavyenizi Buzlu mu Tercih Edersiniz?

Yaz Geldi, Corsair K68 Klavyenizi Buzlu mu Tercih Edersiniz?

Lütfen dürüst olalım, PC başında yemek ve içmekten çoğumuz büyük keyif alıyoruz. Ama bu keyfimizin bedelini sadece klavyelerimiz ödüyor. Doğal olarak tuşları arasına yemek giren veya su -kahve ve meşrubat dökülen klavyelerimiz hemen servis dışı kalabiliyorlar. Ama bir Corsair K68 klavye sahibiyseniz bunu hiç dert etmek zorunda kalmıyorsunuz. Hatta yaz aylarında durum lehinize bile olabilir!

Corsair, bundan kısa bir süre önce belirli bir noktaya kadar suya dayanıklı olan en son mekanik klavyelerini duyurdu. Evet, biliyoruz yaz aylarındayız, suya dayanıklı dediysek de bu, alın Corsair K68 klavyenizi dalıp şuradan midye çıkarın anlamına gelmiyor. Sadece üzerine su ve meşrubat falan dökmeyin. Bu arada Corsair K68 klavye IP32 sertifikasına da sahip, yani klavyenin içine 2,5 mm ve üzerinde çapı olan katı zerreler de cihazın içine giremiyorlar.

Corsair K68 klavye öyle "yanar döner a-acayip" bir ürün değil. Tek renkli LED ışıklara sahip ve düğün arabası gibi ışıklar saçmıyor. Corsair K68 daha sade ancak dayanıklı ve uzun ömürlü bir klavye olmayı daha çok  tercih etmiş.

Corsair K68 klavye 100 dolar etiket fiyatıyla hem mekanik hem de son derece şık, dayanıklı ve ergonomik bir klavye olarak dikkat çekiyor.

Apple, Alışkanlıkları Değiştirecek Yepyeni Bir Klavye Tasarımı İçin Patent Aldı

YORUMLAR