Yaz İndirimlerinin Başlamasıyla Steam Çöktü!

Yaz İndirimlerinin Başlamasıyla Steam Çöktü!

Oyun dünyasının aylardır heyecanla beklediği 2017 Steam Yaz İndirimleri bugün resmi olarak başladı; fakat bu başlangıç tam anlamıyla gerçekleşemedi.

Oyuncuların indirimlerin başlamasıyla birlikte Steam'e hunharca saldırmalarının üzerine Steam sunucuları patladı ve Steam anasayfası haricinde herhangi bir oyunun sayfası açılmaz hale geldi. Nadiren de olsa oyunların sayfalarına giriş yapılabiliyor; fakat indirim oranları ve indirimli fiyatlar görüntülenemiyor.

Geçtiğimiz Steam indirim kampanyalarında da benzer durumlarla karşılaşılmıştı. İndirimlerin başlaması beraberinde zombi istilası tadında oyuncu talebi getirmiş, sunucular patates olmuştu. Umarız bu sefer bu durum önceki indirimlerde olduğu gibi uzun sürmez; çünkü önceki indirimlerde herhangi bir oyunu satın almaya kalktığınızda ödeme bilgilerinizi girdikten sonra ödeme ekranında takılı kalıyor, işlemin sonlanıp sonlanmadığını göremiyordunuz.

Steam sunucuları tekrar kullanılabilir hale gelince kısa bir araştırma yaparak size dikkate değer indirimleri listeleyeceğiz. Bu sırada daha önceden hazırlamış olduğumuz, indirimde satın almayı düşündüğümüz oyunlar listesine göz atabilirsiniz:

2017 Steam Yaz İndirimlerinde Hangi Oyunları Alacağız - Dev Liste

YORUMLAR