Yemeksepeti Vale Hizmeti Başladı!

Yemeksepeti Vale Hizmeti Başladı!

Yemeksepeti, Vale projesi ile online yemek siparişi hizmetini bir adım öteye taşıyor. Yemeksepeti Vale, paket servisi olmayan işletmeler o anda bir sipariş alabilecek ve web sitesine üye restoranların servise çıkmamış kuryelerinden faydalanabilecekler.

Yemeksepeti Vale hizmeti ile karnı aç olanlar istedikleri yemeği sadece üye lokantalardan değil, lokal restoranlardan da isteyebilecekler. Yemeksepeti Vale an itibarıyla 350 restoranla hizmet veriyor. 2017 sonunda bu sayının 3 ilde 1000 restorana ulaşması hedefleniyor.

Yemeksepeti Vale Nedir?

Yemeksepeti’nin son dönemdeki en geniş kapsamlı iş geliştirme projelerinden biri olan Yemeksepeti Vale, “Artık hiçbir lezzet ulaşılmaz değil” mottosu ile servise başladı. Bu hizmetiyle Yemeksepeti servis ağını daha da genişletiyor.

Yemeksepeti Vale iş modeli, verimlilik, hizmet kalitesi gibi kaygıları nedeniyle paket servise girmeyi tercih etmeyen işletmelerin imdadına yetişiyor. Yemeksepeti Vale seçeneği ile zaten paket servis yapabilen restoranların kuryelerinin kullanılmasına imkan tanınıyor. Bu iş modeliyle servis yapmayı tercih etmeyen restoranlar ekstra bir yatırım yapmak zorunda kalmadan hizmet verebilecekler. Bu model, restoranların birbirlerinin kuryelerini kullanmalarına olanak tanıdığı için dünyada türünün ilk örneği olarak önemli bir atılım olarak değerlendirilebilir.

YORUMLAR