Yemeksepeti'nin Rezervasyon Uygulaması Papyon Yayınlandı

Yemeksepeti'nin Rezervasyon Uygulaması Papyon Yayınlandı

Türkiye’nin ilk çevrimiçi yemek sipariş sitesi Yemeksepeti’nin çiçeği burnunda girişimi Papyon.com’un iOS uygulaması yayınlandı. Uygulama ile dilenilen restorana kolaylıkla rezervasyon yaptırmanın yanında rezervasyonu değiştirmek, iptal ettirmek mümkün.

Birbirinden leziz menüleri kişilerin ev ve iş yerlerine kadar ulaştıran popüler online sipariş alma sitesi Yemeksepeti’nin yayınladığı yeni uygulama Papyon, dışarıda yeme-içmeye dair ihtiyacınız olacak her şeyi içerisinde barındırıyor. 1000’den fazla restoranın bilgilerine ulaşabiliyor, daha önce orada bulunmuş kullanıcıların yorumlarını inceleyerek restoran hakkında bilgi edinebiliyor, deneyimlediğiniz mekana dair kendi yorumlarınızı ekleyebiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu arayüz ile gelen online restoran rezervasyonu yaptırma uygulaması Papyon’da binlerce restoran arasından bütçenize ve zevkinize uygun restoranları listelemenizi sağlayan filtreleme özelliği de bulunuyor. Restoranları semt, mutfak, fiyat aralığı, puan, ambiyans gibi seçeneklere göre arayabiliyorsunuz.

Konumuzu tespit ederek etrafınızdaki gözde restoranları önünüze serebilen Papyon uygulaması ile nerede olursanız olun karar verdiğiniz restoran için rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Rezervasyon yaptırırken tarih, saat ve kişi sayısını belirleyebilir, yer seçimi yaparak restoranın en güzel yerinde yerinizi ayırtabiliyorsunuz ki bu detayları sonradan değiştirmeniz, rezervasyonunuzu iptal ettirmeniz de mümkün.

Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz uygulamanın sunduğu 1000’den fazla restoranın şu anda İstanbul, Ankara, Antalya, Bodrum ve Çeşme’deki restoranları kapsadığını belirtmeden geçmeyelim. Şehir kısıtlamasının haricinde, uygulamanın ilk olarak App Store’da yer alması, diğer platform kullanıcılarının bekletilmesi de büyük bir eksiklik. Ayrıca uygulama yeni cihazlara uygun arayüz ile geliyor ki, eski bir akıllı telefon ve tablet kullanıcısı iseniz performans sorunları ile karşılaşmanız muhtemel. Zaten uygulamayı sorunsuzca kurabilmeniz için en az iOS 7 işletim sisteminin yüklü olması gerekmekte.

YORUMLAR