Yengemiz Amanda Cerny, Kendi Yayın Platformunu Oluşturuyor!

Yengemiz Amanda Cerny, Kendi Yayın Platformunu Oluşturuyor!

Vine'da çektikleri kısa videolarla dünyanın en ünlü sosyal medya yıldızları haline gelen King Bach, Amanda Cerny (malum yengemiz) ve DeStorm Power, kendi çevrimiçi yayın platformlarını oluşturmak için harekete geçti.

Bu üç sosyal medya yıldızı, TV yapımcısı Lemuel Plummer ile ortaklık kurarak yeni bir çevrimiçi yayın hizmetini hayata geçiriyorlar. "Zeus" adı verilen platformda, Bach, Cerny ve Power'ın oluşturacağı orijinal içerikler yer alacak. Sosyal medyadaki toplam takipçi sayısı 70 milyonu aşkın olan bu üçlünün kuracağı platformda, komedi, güzellik, moda ve fitness gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce video olacak.

Zeus adındaki çevrimiçi yayın platformunun 2018 yılının ilk çeyreğinde piyasaya çıkması bekleniyor. Şimdilik hizmetin maliyeti hakkında bilgi verilmezken, Zeus'un içinde yer alan orijinal içeriklerin, Vine benzeri kısa videolardan oluşacağı tahmin ediliyor.

Bach, Cerny ve Power üçlüsünde en dikkat çeken isim şüphesiz Amanda Cerny. Zira Cerny, Türkiye hakkındaki güzel yorumları sonucunda tescilli yengemiz olmayı başarmış ve gönüllerde taht kurmuştu. Dolayısıyla çok az bir zaman sonra yayın hayata başlayacak olan Zeus'un, Türkiye'de oldukça büyük bir potansiyele sahip olduğu söylersek, sanırım yanılmış olmayız.

ABD'li TV yapımcısı Lemuel Plummer, Zeus'u hayata geçirecek olmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını ve özellikle genç neslin bu projeye hayran kalacağını ifade etti. Plummer, "Sosyal medya, gelecek nesiller için  yeni Hollywood olacak. Amacımız yenlilikçi projeler ile gençlerin hoşuna gidecek orijinal içerikler üretmek" dedi.

Zeus, 2018 yılında iOS ve Android cihazların yanı sıra, Roku, Amazon Fire, Apple TV ve Google Chromecast gibi platformlarda da yerini alacak.  

YORUMLAR