Yeni Assassin's Creed Oyunu Muhtemelen Mısır'da Geçecek

Yeni Assassin's Creed Oyunu Muhtemelen Mısır'da Geçecek

Ubisoft, son Assassin's Creed oyunlarında yaşadığı teknik hezimetten sonra bir süre yeni oyun çıkarmamaya kadar vermişti. Yaşanacak aradan sonra çıkacağı konuşulan Assassin's Creed: Empire isimli oyundan sızdırılan bir görsel, Mısır temasını doğruladı.

Assassin's Creed: Unity, tema ve mekanik bakımından oldukça güzel bir oyundu fakat yaşadığı teknik sıkıntılar sebebiyle birçok oyuncunun başına dert olmuştu. Bir sene sonra çıkan Assassin's Creed: Syndicate de aynı sorunlardan muzdarip olunca Ubisoft, bir süre yeni Assassin's Creed oyunu çıkarmayacağını duyurmuştu. Önce 2016 diyen ardından 2017'de de çıkarmayabiliriz diye çıkış yapan Ubisoft, pek tabiki yeni oyunlar geliştirmeye devam ediyor.

Assassin's Creed: Empire aslında çok uzun süredir konuşuluyor. Yıllar önce bir köle pazarında çekilmiş bir fotoğraf internete düşmüştü. Ardından önemli internet siteleri Assassin's Creed: Empire ismini ve temasını kaynaklarına dayandırarak onaylamıştı. Bugün yayınlanan ve sızdırıldığı söylenen görsel ise Mısır temasını illa ki göreceğimizi gösteriyor. Doğru olup olmadığını bilmediğimiz bir görselle karşımıza çıkan yeni oyun, açık söyleyelim bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor.

Assassin's Creed Identity Android Çıkış Tarihi Belli Oldu!

2017'de Yeni Assassin's Creed veya Far Cry Oyunu Göremeyebiliriz

YORUMLAR