Yeni Assassin's Creed Oyununun Görseli Sızdırıldı!

Yeni Assassin's Creed Oyununun Görseli Sızdırıldı!

Ubisoft, son Assassin's Creed oyununu yayınladıktan sonra biraz nefes alacağını, oyunculara gerçekten yeni bir oyun sunabilmek için çabalayarak yeni Assassin's Creed'i orijinal bir oyun yapmaya uğraşacağını açıklamıştı. Bu da Assassin's Creed serisinin "her sene yeni bir oyun" geleneğinin bozulacağı anlamına geliyordu.

Uygulamada da Ubisoft, bu kararına sadık kalmıştı. 2015 yılında Assassin's Creed: Syndicate'i oynadıktan sonra, seri içerisindeki allternatif hikayelere odaklanan ve orijinal Assassin's Creed oyunlarından farklı bir oyun yapısına sahip olan Assassin's Creed Chronicles oyunları çıkmıştı; fakat ana seriye dokunulmamıştı. Görünen o ki; yeni Assassin's Creed oyunu için çok beklememize gerek kalmayacak.

Geçtiğimiz haftalarda adının Assassin's Creed: Origins olacağı iddia edilen yeni Assassin's Creed oyunuyla ilgili bilgiler internete sızdırılmıştı. Bu bilgiler yeni oyunun antik Mısır'da geçecek devasa bir açık dünya oyunu olacağına işaret ediyordu. Dün reddit üzerinde ortaya çıkan bir tartışmada ise bu bilgileri doğrulayan ve Assassin's Creed: Origins'in ilk ekran görüntüsü olduğu iddia edilen bir görsel paylaşıldı:

Görselde bir yelkenli tekne üzerinde yolculuk eden kahramanımız kalkanı, ok ve yayıyla poz veriyor. Göze hoş görünen grafiklere sahip olan görsel, oyun oynanırken monitörden çekilmiş bir fotoğraf şeklinde. Sol üst köşede ise görev bilgileri yer alıyor.

Daha önceden sızdırılan bilgiler Assassin's Creed: Origins'in E3 2017'de tanıtılacağını iddia etmişti. E3 2017 önümüzdeki ay başlayacak, Assassin's Creed: Origins ile ilgili bilgilerin doğru olup olmadığını da bu tarigte görebileceğiz.

Yeni Assassin's Creed Oyunu Muhtemelen Mısır'da Geçecek

YORUMLAR