Yeni Batman Oyunundan Söylentiler

Yeni Batman Oyunundan Söylentiler

Başarılı süper kahraman oyunlarının olabileceğinin en büyük kanıtı olan Batman: Arkham serisinin yeni oyununun yapım aşamasında olduğu biliniyor. Oyunun adı ise söylentilere göre Batman Arkham Origins.

Daha önce, Batman serisinin yayıncısı Warner Bros.’un 2012’nin sonlarına doğru açıkladığı yeni Batman oyunu için başka herhangi bir detay verilmemişti. Son çıkan söylentiler ise yeni Batman oyunundan bazı detaylar içeriyor.

İlk olarak, oyunumuz 50’li 60’lı yıllarda geçecek ve bazı The Justice League üyelerini bünyesinde barındıracak.  Söylentide Superman ve The Green Lantern karakterlerinin oyunda yer alacağı belirtiliyor. Daha önceki söylentilerde oyunun yapımcısının değiştiği söylenmişti. Yeni gelen söylentilere göreyse serinin yaratıcısı olan Rocksteady Stuidos, Batman Arkham Origins’in yapımını üstleniyor.

Batman Arkham Origins’in Unreal Engine 3 grafik motoruyla yapılacağı açıklanan söylentilerde oyunun bu senenin sonlarına doğru hem yeni nesil konsollar için hem de şimdiki nesil konsollar için çıkacağı söyleniyor.

Battlefield 4'ün Çıkış Tarihi Sızdırıldı

YORUMLAR