Yeni Bir Netflix Gençlik Dizisi Geliyor!

Küçük bir kızın ergenliğin getirdiği sorunlarla baş ederken, aynı zamanda kendine dair tuhaf özellikleri keşfetmesini konu alan dizi platformda izleyicilerle buluştu.

Netflix platformunda; I Am Not Okay With This adında yeni bir gençlik dizisi yayınlanacak. 8 bölümden oluşan sezonun yanında bir de 7 dakikalık uzun bir ön gösterim videosu YouTube’a gönderildi.

Gençlik dizilerine bir yenisini daha ekleyen Netflix kendinden emin. Küçük bir kızın ergenliğin getirdiği sorunlarla baş ederken, aynı zamanda kendine dair tuhaf özellikleri keşfetmesini konu alan dizi platformda izleyicilerle buluştu.

Netflix gençlik dizilerini seviyor

Stranger Things'in yapımcılarının imzasını taşıyan ‘I Am Not Okay With This’, 7 dakikalık YouTube ön gösterimiyle birlikte Netflix’te. Charles S. Forsman’ın aynı isme sahip çizgi romanından uyarlanan dizi, ilgi çekmeye başladı.

Sophia Lillis, Kathleen Rose Perkins, Sofia Bryant, Wyatt Oleff, Richard Ellis ve Aidan Wojtak-Hissong gibi isimler dizi kadrosunda bulunuyor. Burada başrolünü üstlenen Sophia Lillis, 17 yaşındaki Sydney’i oynuyor

İlk sezonda 8 bölüm bulunuyor. Her bir bölüm süresi ise çok uzun değil. En fazla olan bölüm 28 dakikalık bir süreye sahip. En kısa bölüm 19 dakika sürüyor. Süre bakkmindany kolay izlenebilir bir dizi gibi görünüyor. Eğer bu diziyi izlerseniz, fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarmayı unutmayın.

YORUMLAR